Excel Word
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
297028
25.
09:00 Amager SK 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 7 Freja HK 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
296899
25.
10:00 Hillerød Håndbold Klub U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Amager SK Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
297201
25.
10:00 CIK U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Amager SK 3 Hal C
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2020
297204
01.
09:50 Amager SK 3 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 BK Ydun 4 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
296904
01.
10:50 Amager SK U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 FIF Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
297030
01.
11:00 Ajax København 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 7 Amager SK 2 Valby Hallen Valby Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
296905
08.
10:00 Rødovre HK U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Amager SK Rødovre Stadionhal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
297036
08.
11:40 Amager SK 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 7 Københavns Håndboldklub Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
297038
14.
12:10 Rødovre HK 3 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 7 Amager SK 2 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
297206
15.
10:00 Freja HK 3 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Amager SK 3 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
297208
22.
09:50 Amager SK 3 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Freja HK 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
296916
22.
13:50 Amager SK U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Ajax København Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
297209
29.
10:40 Amager SK 3 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 CIK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
297048
29.
12:40 Amager SK 2 U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 7 KFUM Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2020
296923
05.
14:00 Amager SK U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 HVI Himmelev Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
297212
06.
12:10 BK Ydun 4 U-11 Pige C - 1.halvdel | Pulje 8 Amager SK 3 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
296920
13.
11:15 BK Ydun 2 U-11 Pige A - 1.halvdel | Pulje 2 Amager SK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
297041
13.
14:50 Herlev/Hjorten Håndbold U-11 Pige B - 1.halvdel | Pulje 7 Amager SK 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1