Excel Word
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
295192
25.
10:00 Amager SK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 6 Hvidovre IF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298116
31.
13:00 Amager SK 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 Nørrebro United Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2020
295194
01.
11:00 Brøndby HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 6 Amager SK Stadionhal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298117
08.
10:15 Københavns Håndboldklub 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 Amager SK 2 Rypark Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
295200
08.
10:40 Amager SK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 6 FIF 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
295202
15.
10:00 Rødovre HK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 6 Amager SK Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298111
21.
15:30 Dragør HK U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 Amager SK 2 Hollænder Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298128
22.
10:50 Amager SK 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 Hvidovre IF 4 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
295205
22.
16:00 Ajax København 2 U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 6 Amager SK Hafniahallen Hafnia-Court
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298132
29.
10:00 VHC/Vidar U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 Amager SK 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
295212
29.
11:40 Amager SK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 6 HIK 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2020
295216
05.
10:40 Amager SK U-11 Drenge B - 1. halvdel | Pulje 6 AG Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
298135
05.
13:00 Amager SK 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 7 KFUM 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1